Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przejrzałam raz jeszcze niniejszy watek i usunelam calkiem sporo.  Jak cos przeoczyłam - przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facebook usunąl protest FB. A to się nazywa poprawnośc polirtyczna na FB? Czy tego chcecie dla siebie i Waszych dzieci?   http://www.facebook.com/photo.php?v=555728301115625 (Musliy strzelających do obezwładnionego człowieka)http://www.facebook.com/photo.php?v=579288048759650 (Masowym grób, pogrzebanie żywcem)http://www.facebook.com/photo.php?v=581011611920627 (Ukrzyżowanie kota)http://www.facebook.com/photo.php?v=580996145255507 (Rozstrzeliwanie zwierząt)   a może tego? http://youtu.be/fzk-nnECPSs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświadczenie uczestników protestu przeciwko Zjazdowi Muzułmanów Polskich: Mamy w Polsce wspaniałą historię ogromnej tolerancji religijnej i jak wszyscy wiemy, nasi pierwsi muzułmanie – Tatarzy polscy dali dowód na możliwość integracji islamu z dominującą w naszym Kraju religią chrześcijańską. Niech więc harmonijna relacja między polskimi Tatarami muzułmanami będzie wzorem dla pokojowego współistnienia wyznawców islamu, jak i wszystkich innych religii w Polsce.Andrzej SaramowiczPrezes Polskiej Fundacji Sufich im. Dżelaladdina Rumiegoi Szkoły Nauk SufichW związku z organizowanym w naszym mieście spotkaniem muzułmanów polskich samorzutnie zorganizowała się grupa ludzi o różnych poglądach politycznych, światopoglądowych i religijnych. Jednak uważamy, iż to spotkanie wymaga współpracy ponad podziałami i pomimo dzielących nas różnic zdecydowaliśmy się zaprotestować przeciwko temu spotkaniu w którym gośćmi mają być ludzie nawołujący do przemocy na tle religijnym. Chcemy oświadczyć iż:Ostatnie ataki na tle religijnym dokonane na zachodzie Europy powodują nasz poważny niepokój. Kolejne zawłaszczanie przestrzeni publicznej przez muzułmańską mniejszość bardzo nas niepokoją. Tak samo jak coraz częstsze wymuszanie przez nich respektowania swoich zwyczajów bez liczenia się ze zwyczajami gospodarzy.Działalność "muzułmańskich patroli", atakowanie osób których wygląd i zachowanie nie odpowiada normom uznawanym przez islam to wręcz działalność bojówek terroryzujących spokojnych mieszkańców. Działalność roszczeniowo nastawionych band i gangów coraz częściej skutkuje wielodniowymi niepokojami i zamieszkami.Działalność imamów(muzułmańskich duchownych) nawołujących publicznie do zbrodni na tle rasowym i religijnym, jakie obserwujemy na terenach krajów zachodnich i bezsilność tamtych państw skrępowanych gorsetem poprawności politycznej nakręca spiralę przemocy międzyreligijnej i międzyrasowej.Coraz wyraźniej można zaobserwować, iż tamte państwa przegrywają w konfrontacji z islamistami. Nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa własnym obywatelom, a tym, którzy domagają się równego traktowania ich i imigrantów określa się mianem oszołomów, faszystów i temu podobnymi epitetami. Zaczyna się też zamykać w więzieniach.Brak reakcji tak organów Państwa jak i tak zwanych organizacji antyrasistowskich na coraz częstsze ataki na rdzenną większość powoduje coraz większą frustrację i skutkuje spontanicznym powstawaniem organizacji chcących bronić europejskiej tożsamości. Brytyjska EDL czy francuska Gerenation Identicare, oraz wiele innych działa coraz prężniej. Spirala przemocy rozkręca się coraz bardziej. To zaczyna powoli wyglądać jak przygotowania do wojny domowej. Budzi to w nas coraz większe zaniepokojenie. Nie chcemy tego w naszej ojczyźnie.Organizatorzy tego spotkania z jednej strony mówią o modlitwie i pokoju, z drugiej strony zapraszają jednego z najbardziej znanych autorytetów islamu jak: dr Omar Abd al-Kafi (Omar Abdel Kafi), który potwierdził fatwę(zalecenie religijne) na Salmana Rushdie (wydany na niego wyrok śmierci, który ma być wykonany przez każdego prawowiernego muzułmanina) oraz oświadczył iż mógłby ją wykonać osobiście. Czyli publicznie nawoływał do zabicia człowieka z powodów religijnych. Takie oświadczenie spełnia kryteria nawoływania do zabójstwa co wyczerpuje zapisy Kodeksu Karnego i karze zastanowić się, dlaczego taka osoba może zostać na teren naszego kraju wpuszczona. Nota bene jest to jeden z najdroższych imamów, zwany imamem gwiazd, jego wykłady są drogie, co budzi nasze zdziwienie w kwestii finansowania takich spotkań.Inną z zaproszonych osób jest Ingrid Mattson amerykańska konwertytka (osoba która przyjęła islam). Jest to jedna z lidrek ISNA (ISNA - Islamic Society of North America), organizacji która ma wciąż w Stanach Zjednoczonych status nieoskarżonego współkonspiratora w najgłośniejszym procesie o finansowanie terroryzmu. Współdziałała tam z radykalnymi imamami z Pakistanu, z którego to kraju pochodzi większość talibów, będących jednymi z najbardziej radykalnych islamistów.Ze strony internetowej ABW można się dowiedzieć, że różne organizacje muzułmańskie w Polsce mają związki finansowe ze skrajnie radykalnym Bractwem Muzułmańskim, organizacją oskarżaną o finansowanie terroryzmu. Działalność wielu tych organizacji w Polsce jest w części finansowana przez instytucje z Arabii Saudyjskiej, w którym to kraju religią państwową jest najbardziej radykalna odmiana islamu czyli wahabbityzm. Z tego kraju pochodzi wielu terrorystów islamskich z najsłynniejszym Osamą Bin Ladenem. Ten kraj ma niewiele wspólnego z respektowaniem praw człowieka, które są wielką zdobyczą cywilizacji europejskiej.Organizatorami tego spotkania nie są polscy Tatarzy, lecz imigranci o polskim obywatelstwie. Są to ludzie wywodzący się z innych kręgów kulturowych, mających z naszą niewiele wspólnego. Wśród zaproszonych gości są osoby o który można śmiało powiedzieć, iż są to islamscy radykałowie.Połączenie tych wszystkich faktów zmusza nas do wyciągania daleko idących wniosków. Na tyle, iż uznaliśmy, iż chcemy zamanifestować odmienność naszych tradycji od tradycji Muzułmanów. Chcemy pokazać różnice międzykulturowe. Jesteśmy gotowi do merytorycznych dyskusji. I mamy przygotowaną petycję do władz krajów takich jak: Arabia Saudyjska, Afganistan, Pakistan, Iran, Sudan, Nigeria. Petycja ta nawołuje do równego traktowania w tych krajach osób wyznających inne wyznania niż Islam. O zapewnienie im bezpieczeństwa i możliwości budowy kościołów i świątyń. O umożliwienie im swobodnego i bezpiecznego wyznawania swoich wiar. Wierzymy w to, że podpisy jakie złożą pod tą petycją muzułmańscy goście tego spotkania będą miały znacznie większą siłę moralną niż tylko podpisy chrześcijan. Petycje te wyślemy do ambasad tych krajów. Dajemy im szansę praktycznego udowodnienia, iż idee tolerancji i wzajemnego szacunku nie są tylko pustym słowem.Organizatorzy protestu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informujemy, że IP użytkowników z postami nawołującymi do nienawiści, będą przekazywane Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy stwierdzenie faktów że islam to religia nienawiści,że nie lubię islamu to przestępstwo?w jakim kraju żyjemy??za komuny była większa wolność słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tak -kto mieszkał na zachodzie europy ma zdanie wyrobione o muzułmanach,kto nie był dłużej np w UK,Belgii,Holandii,Niemczech uważa opinie ludzi,(którzy znają muzułmanów z autopsji)za rasistowskie i  ksenofobiczne.To efekt propagandy równości.Ale każdy kto widział jak poszczególne części miast zachodnich są zaludniane po kawałku przez społeczności islamskie(żaden anglik nie chce mieszkać na takiej dzielnicy)jak te społeczności traktują ludność kraju w którym mieszkają,jakie mają podejście do europejskiej kultury, są stanowczo na NIE dla islamu.Więc wszystkich którzy nie mają pojęcia czym jest islam proszę o nie wypowiadanie się.Trzeba coś poznać namacalnie aby móc cokolwiek o tym mówić.Zastanów się Polaku w jakim kraju chcesz żyć,w jakiej kulturze wychowywać dzieci?przykład-według statystyk niemieckiego urzędu ds.społecznych do 2050 Niemcy będą krajem islamskim(niemców rodzi się mniej niż dzieci u rodzin muzułmańskich).polecam Mówie jak jest Mariusza Maxa Kolonko na youtube.Tam mówią prawdę.pozdrawiam wszystkich prawdziwych Polaków, którym zależy na losie następnych pokoleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informujemy, że IP użytkowników z postami nawołującymi do nienawiści, będą przekazywane Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Internet nigdy nie był wolny od inwigilacji służb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Internet nigdy nie był wolny od inwigilacji służb.
Komunistyczno-konfidencki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwicie się, że muzułmanie mają takie sam stosunek do chrześcijan w swoich krajach? Nic złego nie zrobili, a są atakowani. Ja jestem katolikiem. A w prawie polskim jest wolność wyznania. I to szanuję i oczekuję, że w innych krajach ja będę szanowany. Byłem w kilku państwach islamskich i nie zauważyłem by ktoś mnie atakował. Nie zauważyłem też, że w przedstawionej ulotce było cokolwiek nagannego. Chcą się spotkać, to niech się spotykają. Ja nie mam nic przeciwko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w którym kraju arabskim byłeś a ja jestem kobieta i byłam w kilku i nie powiedziała bym ze oni są dla nas tolerancji bo ja nie mogłam sie tam poruszać tam swobodnie więc proszę nie pisz takich glupot!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informujemy, że IP użytkowników z postami nawołującymi do nienawiści, będą przekazywane Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy stwierdzenie faktów że islam to religia nienawiści,że nie lubię islamu to przestępstwo?w jakim kraju żyjemy??za komuny była większa wolność słowa
Niektóre maile były na prawdę ostre i chamskie. To co napisałeś to nie przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w którym kraju arabskim byłeś a ja jestem kobieta i byłam w kilku i nie powiedziała bym ze oni są dla nas tolerancji bo ja nie mogłam sie tam poruszać tam swobodnie więc proszę nie pisz takich glupot!!
Z całym szacunkiem, ale Ameryki pani nie odkryła. Wszyscy widzimy, że chamstwo dzieje się od dawna. Nasza reakcja jest opóźniona. Nasza strata, że jesteśmy opóźnieni. Chcą wszystkiego, nie dają nic w zamian. Ot równouprawnienie. Tak się nazywa równowagę międzykulturową? Ich osiągnięcia są nikłe, a chwalą się w niebogłosy. Są szczególnie dobrzy w likwidowaniu niezależnego myślenia. W tym się rzeczywiście wyspecjalizowali. Szkoda, że nie wymyślili samochodu albo radia... Zdobyczy, z których korzystają jak my. Szkoda, że wyprodukowali podział. Ja do nich pretensji nigdy o nic nie miałem... Okradanie kraju żywiciela i szydzenie z niego - nie podoba mi się. Ale jak powzalają, tak mają nieporządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy spotykamy się w Puławach? Trzeba pokazać niezadowolenie! Czy mogę mieć na szyi krzyżyk? Nie chciałbym obrazić kogokolwiek uczuć religijnych .   p.s. które z tych zdań dziwnie brzmi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Informujemy, że IP użytkowników z postami nawołującymi do nienawiści, będą przekazywane Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję z Muzułmanami w Holandii. To jest dziwny naród. Każda inna wiara jest zła tylko nie ich. A zapytać dlaczego to nie potrafią odpowiedzieć. Uważają że wieprzowina jest zła i nie dobra, bo niby to ALLACH stwierdził że ma raka i dlatego nie spożywają. O swojej wierze wiedzą tylko tyle co się dowiedzieli od starszej osoby, Ale dokładnie wszystkiego nie wiedzą.
swinia je zazwyczaj swinie a muzulmanin je czyste izdrowe mieso
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych "tolerancyjnych" i "liberalnych" obrońców muzułmanów namawiałabym do zorganizowania np. parady równości w Arabii Saudyjskiej. Taka pokojowa religia.... na pewno byłoby fajnie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
Informujemy, że IP użytkowników z postami nawołującymi do nienawiści, będą przekazywane Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Muhammad jest posłańcem Boga. Ci, którzy są razem z nim, są gwałtowni wobec niewiernych, a miłosierni względem siebie." Koran 48,29  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...